hlas Su Artma Kampanyal Fiyat

hlas Su Artma cretsiz Ev Tantm

Aura Cebilon Su Arıtma Cihazı

ihlas su arıtma cihazı aura cebilon reverse osmosis içme suyu temininde teknolojinin ulaştığı son noktadır. Reverse osmosis sistemi ile bir evin içme suyu temin edilebildiği gibi, fabrikaların proses suları ve deniz suyundan içme suyuda temin edilebilir. Gelişmiş batı ülkelerinde hemen hemen her evde bir reverse osmosis su arıtma cihazı vardır. İçme suyunun dışında, kahve, çay, yemek yada mama yapmak, sebze meyve yıkamak için bu sistemden çıkan sağlıklı su kullanılır.
Bazı mikroorganizmalar, kimyasallar, suyu kaynatma yada klorlama gibi yöntemlerle arındırılamazlar. Suyun içinde kalırlar. Ve daha birçok madde su içinde çözülmüş olabilir. Bu maddelerin sadece filitre den geçirilmesiyle arındırılması yeterli değildir. Suyu bu maddelerden ancak ihlas su arıtma reverse osmosis sistemi yani ters osmosis ile arındırabiliriz. Bu modern bir hiper filitrasyon tekniğidir. ihlas su arıtma cihazı suyun içinde vücudumuza yaramayan her ne kadar kimyasal varsa ayrıştıran bir sistemdir. Mikroskobik gözeneklere sahip bu sistem, suyun moleküllerini rahatlıkla geçirirken, diğer molekülleri çapları oranında ayrıştırarak dışarı atar. 3 aşamayla suyu kokusuz ve berrak bir duruma getirdikten sonra, ayrıştırıcı sistemde denilen membran sistemiyle en önemli kirlilik olan, kimyasal kirliliği sudan ayrıştırarak, kirli ve temiz su olarak ikiye ayırır. Bu teknolojinin geliştirilmesinde nasa’nın payı büyüktür.
ihlas aura reverse osmosis sistemlerinin R.O 101F ve R.O 101M modelleri ailelerin günlük içme suyu, sebze meyve yıkama, yemek yapma, çay kahve gibi ihtayaçları göz önüne alınarak dizayn edilmiştir. Standart ölçüleri ile tüm mutfakların tezgah altlarına monte edilebilir. aura cebilon reverse osmosis yetkili servisi tarafından montajı yapılan sistemlerin kullanımı, sadece çeşmeyi açıp kapatmak kadar kolaydır. Çeşmenizden akan su ise bebeklerinize içirebilecek kadar sağlıklıdır.

Facebook’tan İzle | Youtube’den İzle | Dailymotion’dan İzle

Aura Cebilon Aramaları: